Atelier Juliette tworzy unikatowe suknie ślubne z najpiękniejszych tkanin. Od 13 lat kreujemy modę ślubną dostosowując ją do potrzeb współczasnej Panny Młodej pragnącej jednocześnie elegancji oraz wygody. Lekkie konstrukcje naszych sukni oraz nowatorskie rozwiązania zapewniają niezwykłą wygodę oraz idealne dopasowanie do każdej sylwetki. Suknie ślubne, które powstają w naszej pracowni krawieckiej to suknie idealne dla każdej Panny Młodej ceniącej najwyższą jakość w przystępnej cenie. Wszystkie suknie ślubne są szyte w Polsce przez wyspecjalizowane w szyciu sukien ślubnych krawcowe. Atelier Juliette w Warszawie przy ul. Mokotowkiej 7 stworzyło markę sukien ślubnych Le Blanc aby zadowolić najbardziej wymagające klientki.
Tkaniny z których szyte są suknie marki Le Blanc to bawełniane, francuskie koronki, włoskie jedwabie, lekkie muśliny oraz szyfony, jedwabne organzy oraz tiule. Atelier Juliette w Warszawie posiada w swojej ofercie również bardzo eleganckie suknie wieczorowe oraz koktajlowe, żakiety, spódnice oraz płaszczyki. Wszystkie wyjątkowe kreacje są szyte na miarę co stanowi gwarancję 100 % satysfakcji naszych klientek. Bogaty wybór unikatowych, bardzo szlachetnych tkanin pozwala nam tworzyć kreacje niebanalne, unikatowe, wysublimowane, nie tylko do ślubu lecz na każdą wyjątkową okazję.
Atelier Juliette przy ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie od 2004 r. specjalizuje się w projektowaniu i szyciu sukni ślubnych.
Juliette Atelier nie jest masowym salonem sukien ślubnych. Nieprzypadkowo wybraliśmy na swoją sidzibę ul. Mokotowską w Warszawie. 10 lat temu powstał tu nasz pierwszy magiczny butik ślubny, który dziś przekształcił się w niezwykłe atelier ślubne oferujące wyjątkowe suknie ślubne i wieczorowe. Nasza oferta sukien ślubnych obejmuje projekty unikatowe tworzone w pojedynczych egzemplarzach na indywidualne zamówienie. Jest to oferta skierowana do kobiet bardzo wymagających, które nie mogą znaleźć wymarzonej dla siebie sukni ślubnej w gotowych już projektach. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość potrzeb klientek pozwala nam na realizacje takich właśnie sukni ślubnych. W Atelier Juliette dostępna jest również autorska kolekcja Juliette, którą tworzą unikatowe suknie koronkowe wykonane z włoskich oraz francuskich koronek. Suknie ślubne z kolekcji Juliette to również proste, klasyczne, eleganckie suknie ślubne wykonane z najwyższej jakości tkanin. Wszystkie suknie ślubne są szyte na miarę. W naszej ofercie znajdują się również ekskluzywne, hiszpańskie suknie ślubne i wieczorowe dwóch hiszpańskich projektantów Higar Novias oraz Manu Garcia. Atelier Juliette jest pracownią niezwykłych projektów sukien ślubnych tworzonych z myślą o kobietach, które dzień swojego ślubu pragną zaplanować w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego też wzbogaciliśmy naszą ofertę o unikatową srebrną biżuterię ślubną robioną na szydełku zdobioną perłami lub kryształami Svarowskiego. W naszym atelier dostępne są również ręcznie robione koronkowe welony ślubne oraz inne nakrycia głowy takie jak fascynatory, woalki oraz kapelusze. W Atelier Juliette poczujesz się wyjątkowo! Zapraszamy!
więcej...
fb juliette Facebook Kontakt Blog