FAQ

Kiedy powinnam umówić się na wybór sukni ślubnej?

Jeżeli rozpoczęłaś już poszukiwania swojej wymarzonej sukni ślubnej i trafiłaś na naszą ofertę nie zwlekaj – już dziś umów się na spotkanie. Nie jest ważne czy Twój ślub odbędzie się za rok czy za trzy miesiące. Im wcześniej dokonasz wyboru tym łatwiej będzie nam zaplanować prace nad Twoją suknią a przede wszystkim skompletować wszystkie niezbędne tkaniny.

Czy na spotkanie trzeba się umawiać?

Tak, wizyty w naszym atelier odbywają się wyłącznie jako indywidualne spotkania. Umówić możesz się telefonicznie lub poprzez napisanie do nas wiadomości, również poprzez facebook/instagram.

Ile osób towarzyszących mogę ze sobą zabrać?

Zapraszamy maksymalnie z jedną osobą towarzyszącą.

Jakie środki bezpieczeństwa obowiązują w związku z pandemią?

Bardzo ściśle przestrzegamy wszystkich zaleceń. Dlatego też oprócz ograniczonej liczby osób na przymiarkach przypominamy o obowiązku noszenia maseczek. Na bieżąco dezynfekujemy oraz wietrzymy pomieszczenia. Prosimy o nieprzychodzenie z jakimikolwiek objawami infekcji – w takiej sytuacji bez problemu przełożymy spotkanie na inny termin.

Czy przymiarki są płatne?

Nie pobieramy opłat za mierzenie sukien w naszym atelier. Nie mamy również ograniczeń co do liczby sukien do przymierzenia.

Jak długo trwa mierzenie sukien ślubnych?

Przeciętnie spotkanie trwa ok 1 godziny.

Na ile wcześniej powinnam zarezerwować termin na spotkanie?

Aby zminimalizować zmiany terminów przyjmujemy zasadę rezerwacji wizyt maxymalnie z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Idealnym czasem na rezerwacje spotkania jest tydzień przed planowanym terminem. Jeżeli zarezerwujesz termin spotkania dużo wcześniej konieczne będzie dodatkowe potwierdzenie jego aktualności na tydzień przed umówionym terminem.

Jak powinnam się przygotować na mierzenie sukien ślubnych?

Zabierz ze sobą cielistą bieliznę, nie zakładaj ciemnych rajstop ani skarpetek. Jeżeli masz długie włosy miej ze sobą gumkę do włosów abyś mogła je w razie potrzeby spiąć. Jeżeli masz wygodne buty na obcasie też warto żebyś je zabrała na wypadek gdyby rozmiar naszych butów w atelier, które mamy do przymierzania nie był odpowiedni.

Jak wygląda proces zamówienia sukni ślubnej w Juliette Atelier?

Finalizacja zamówienia odbywa się zazwyczaj na pierwszym spotkaniu. W nielicznych przypadkach przekładamy podpisanie umowy na drugie spotkanie. Podpisujemy szczegółową umowę w której dokładnie opisany jest cały dalszy proces realizacji Twojej sukni ślubnej. Dzięki temu możesz być pewna że otrzymasz swoją wymarzoną suknię ślubną na czas oraz oraz najwyższej jakości.

Czy mogę zamówić suknię ślubną w expresowym terminie?

Jak najbardziej jest taka możliwość. Wyślij do nas zapytanie o konkretny model sukni podając datę ślubu. Niezwłocznie odpowiemy udzielając wszelkich niezbędnych informacji.