FAQ

Kiedy powinnam umówić się na wybór sukni ślubnej?

Jeżeli rozpoczęłaś już poszukiwania swojej wymarzonej sukni ślubnej i trafiłaś na naszą ofertę nie zwlekaj – już dziś umów się na spotkanie. Nie jest ważne czy Twój ślub odbędzie się za rok czy za trzy miesiące. Im wcześniej dokonasz wyboru tym łatwiej będzie nam zaplanować prace nad Twoją suknią a przede wszystkim skompletować wszystkie niezbędne tkaniny.

Czy na spotkanie trzeba się umawiać?

Tak, wizyty w naszym atelier odbywają się wyłącznie jako indywidualne spotkania. Umówić możesz się telefonicznie lub poprzez napisanie do nas wiadomości, również poprzez facebook/instagram.

Ile osób towarzyszących mogę ze sobą zabrać?

Zalecamy 2 osoby towarzyszące choć nie mamy limitów

Czy przymiarki są płatne?

Nie pobieramy opłat za mierzenie sukien w naszym atelier. Nie mamy również ograniczeń co do liczby sukien do przymierzenia.

Jak długo trwa mierzenie sukien ślubnych?

Przeciętnie spotkanie trwa ok 1 godziny.

Na ile wcześniej powinnam zarezerwować termin na spotkanie?

Aby zminimalizować zmiany terminów przyjmujemy zasadę rezerwacji wizyt maxymalnie z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Idealnym czasem na rezerwacje spotkania jest tydzień przed planowanym terminem. Jeżeli zarezerwujesz termin spotkania dużo wcześniej konieczne będzie dodatkowe potwierdzenie jego aktualności na tydzień przed umówionym terminem.

Jak powinnam się przygotować na mierzenie sukien ślubnych?

Zabierz ze sobą cielistą bieliznę, nie zakładaj ciemnych rajstop ani skarpetek. Jeżeli masz długie włosy miej ze sobą gumkę do włosów abyś mogła je w razie potrzeby spiąć. Jeżeli masz wygodne buty na obcasie też warto żebyś je zabrała na wypadek gdyby rozmiar naszych butów w atelier, które mamy do przymierzania nie był odpowiedni.

Czy mogę zamówić suknię ślubną w expresowym terminie?

Jak najbardziej jest taka możliwość. Wyślij do nas zapytanie o konkretny model sukni podając datę ślubu. Niezwłocznie odpowiemy udzielając wszelkich niezbędnych informacji.

Jaki jest zakres cenowy sukien ślubnych szytych na miarę z kolekcji dostępnych w atelier?

od 3500 zł do 7500 zł

Od jakiej kwoty mogę zamówić spersonalizowany projekt sukni ślubnej?

Od 4500 zł – każdy do indywidualnej wyceny

Jaki jest zakres cenowy sukien ślubnych w dziale zero waste atelier?

Od 1500 zł do 3500 zł

Kiedy odbywają się pierwsze przymiarki zamówionej sukni ślubnej?

W większości pierwsza przymiarka sukni ślubnej odbywa się na miesiąc przed planowaną datą ślubu choć może się również zdarzyć że konieczne będzie wcześniejsze rozpoczęcie przymiarek.

Ile jest przymiarek sukni ślubnej?

W większości przypadków druga lub trzecia przymiarka to już jest jej odbiór.

Jaki jest najlepszy termin odbioru sukni ślubnej?

Maxymalnie na 7 dni przed datą ślubu. Wówczas mamy pewność że sylwetka nie zmieni swych wymiarów i suknia w dniu ślubu będzie leżała idealnie.