O nas

Juliette Atelier to marka ślubna z  15-o letnią tradycją. Od początku swojego  istnienia z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej. Wyspecjalizowana w tworzeniu unikalnych sukien ślubnych, w tym również  spersonalizowanych projektów.

Doceniona przez tysiące zadowolonych klientek zarówno z Polski jak również z najdalszych zakątków świata. Nasze stylizacje wybrały również znane osobistości ze świata show biznesu takie jak aktorka Agnieszka Sienkiewicz, stylistka fryzur Jaga Hupało,  restauratorka Lara Gessler, prezenterka Ida Nowakowska czy aktorka Wiktoria Gąsiewska.

 

 

Nasze priorytety to:

UNIKALNY DESIGN zgodny z najnowszymi  trendami w światowej modzie ślubnej.  Znając doskonale potrzeby Panien Młodych we wszystkich naszych kolekcjach umiejętnie łączymy klasykę z nowoczesnością oraz przodujące trendy z ponadczasową elegancją.  W spójności estetycznej nie uznajemy kompromisów, dlatego też nasze suknie ślubne są najpiękniejsze.

SZLACHETNE TKANINY. Suknie ślubne szyjemy z bardzo lekkich tkanin najwyższej jakości.  Pochodzą one wyłącznie od polskich producentów lub włoskich manufaktur.  Wybieramy tylko naturalne tkaniny takie jak jedwab, eko jedwab, wiskoza czy bawełna i to z nich szyjemy  bazy naszych sukien ślubnych.

JAKOŚĆ. Najwyższy poziom kunsztu krawieckiego realizujemy  w naszej autorskiej szwalni. Wszystkie suknie ślubne szyte są lokalnie w Polsce. Wybierając  suknię ślubną od Juliette Atelier wspierasz polską gospodarkę promując polską markę.  Nasz zespół tworzą wyłącznie najlepsi specjaliści z wieloletnim stażem. Tworzymy najbardziej wysublimowane konstrukcje sukni ślubnych i żaden efekt nie stanowi dla nas problemu.  Doskonała precyzja w wykańczaniu sukien ślubnych  to nasz znak rozpoznawczy a  wiele godzin ręcznej pracy nad każdą z nich  nadaje całkowicie unikalny charakter.

MISJA: Naszą misją jest tworzenie takich sukien ślubnych, które podbiją serca wszystkich Panien Młodych. Działamy  kreatywnie, niesztampowo a przede przede wszystkim profesjonalnie.

Dbamy o najwyższe standardy w obsłudze klienta na każdym etapie. Dokładamy wszelkich starań aby działać szybko, sprawnie oraz z największym zaangażowaniem. Naszym  celem jest spełnienie marzenia każdej kobiety o tym aby w dniu swojego ślubu wyglądać najpiękniej  na świecie w swojej wymarzonej sukni ślubnej!