Projekty spersonalizowane

Juliette Atelier to pierwsze miejsce w Warszawie w którym już 20 lat temu zaczęły powstawać spersonalizowane projekty sukien ślubnych szytych na miarę.

Zarówno oferowana usługa jak również lokalizacja w kameralnej przestrzeni zabytkowej kamienicy w samym centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej stanowiły zupełną nowość i rozpoczęcie nowej drogi w kontakcie z Panną Młodą poszukującej swojej wymarzonej sukni ślubnej. Przełamaliśmy schemat typowego salonu z sukniami ślubnymi  w którym wybór sukni ślubnej możliwy jest tylko z gotowych modeli w których nie można dokonywać żadnych modyfikacji.

Doskonale wiemy jak wyjątkowa jest to suknia i jak ważne jest to aby w pełni została dopasowana do każdej z Was. Czasem może być to tylko drobny szczegół który wymaga zmiany w gotowym projekcie. Niejednokrotnie jednak bywa tak że wizja wymarzonej sukni ślubnej jest tak precyzyjna i jasna że jedyną drogą jej zmaterializowania jest właśnie skorzystanie z  uszycia projektu spersonalizowanego.

Dlaczego Juliette Atelier to jest to miejsce w którym Twoja wizja sukni ślubnej będzie zrealizowana w 100%?

Wiedzcie o tym, że wymaga to spełnienia takich oto warunków:

1. możliwości przymierzenia gotowych modeli sukien ślubnych o różnych krojach aby przekonać się który z nich będzie najlepszy dla Twojej figury. U nas masz możliwość przymierzenia każdego kroju sukni ślubnej. Do wyboru mamy takie oto kroje sukien

 • suknia ślubna syrenka (rybka)
 • suknia ślubna o kroju litery A
  – suknia ślubna princessa
  – suknia ślubna zwiewna
  – suknia ślubna klasyczna
  – suknia ślubna koronkowa
  – suknia ślubna prosta
  – suknia ślubna nowoczesna
  – suknia ślubna boho
 • suknia ślubna gładka

2. Kiedy już krój sukni zostanie wybrany wówczas rozpoczynamy idealny dobór tkanin. Jest to najbardziej kluczowa kwestia w realizacji projektu gdyż nawet nieodpowiedni dobór podszewki może zepsuć końcowy efekt. Jak również dobór nieodpowiedniego rodzaju nici i wiele wiele innych elementów składowych. Nie wiedzą o tym ani początkujący projektanci ani panie krawcowe które nie posiadają niezbędnego w tym zakresie doświadczenia dlatego też najlepszą decyzją jest oddane się w nasze ręce

3. Doskonale znamy kobiecą sylwetkę. Pozwala nam to konstruować perfekcyjne formy sukien ślubnych bo tylko takie są 100% gwarancją idealnego wyglądu w dniu ślubu

4. Proces szycia – począwszy od pobrania wymiarów aż po termin finalnego odbioru sukni ślubnej również wymaga specjalistycznej wiedzy. Co więcej na każdą  realizację składa się wiele czynników takich jak rodzaj sukni, rodzaj sylwetki, data ślubu i inne, dlatego też dla każdej sukni proces szycia ustalany jest indywidualnie właśnie po to aby Twoja suknia ślubna w dniu ślubu leżała doskonale.

Jeżeli jesteś zainteresowana projektem spersonalizowanym wypełnij poniższy formularz wpisując w polu wiadomości: “Projekt sukni ślubnej”. Krótko opisz w jakim stylu sukni szukasz, czy ma to być suknia ślubna w stylu boho, czy też może prosta suknia lub zupełnie inna. Spróbuj określić elementy w sukni na których szczególnie Ci zależy. Napisz jak będzie wyglądać uroczystość ślubna, Czy będzie to ślub na plaży, w plenerze, w stodole czy też w zabytkowym dworku a może w pięknym pałacu.
Po otrzymaniu tych informacji przygotujemy dla Ciebie wycenę takiej usługi oraz potwierdzimy możliwość realizacji na dany termin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Podane w formularzu dane osobowe mogą być przetwarzane przez administratora zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (w szczególności przepisami RODO) oraz Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia m.in. wgląd do danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.