ZERO WASTE ATELIER

Otwieramy w Juliette Atelier nowy dział ZERO WASTE ATELIER

Będzie to specjalna przestrzeń dla Was z sukniami nowymi, nieużywanymi dostępnymi do sprzedaży od ręki w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdą się tutaj suknie nawet z bieżących kolekcji które nie będą nam już służyć jako modele pokazowe z tego powodu że cały zapas tkanin już się sprzedał i nie możemy go domówić. W taki oto sposób każdy taki model pokazowy trafiać będzie od razu do ZERO WASTE ATELIER. Cały czas będziecie mogły upolować u nas prawdziwe perełki w bardzo atrakcyjnych cenach a my nie będziemy tworzyć niepotrzebnych magazynów i suknie nie będą się marnowały. Skąd pomysł? Ruch zero waste to styl życia który jest nam bardzo bliski a polega na świadomej próbie produkowania jak najmniejszej ilości odpadów a co za tym idzie ochronie środowiska i zmniejszeniu ilości zanieczyszczeń. Tym którym bliska jest ta idea starają się przetwarzać zużyte już przedmioty ale również nabywać te które można wykorzystać wielokrotnie. Dlatego też suknie będą również tak selekcjonowane  aby znalazły się tutaj również suknie które po odpowiednich modyfikacjach w bardzo łatwy sposób zmienią się z sukni ślubnej w suknię np. wieczorową lub koktajlową .
Spotkania w ramach Zero Waste Atelier będą się odbywały po wcześniejszej rezerwacji terminu pisząc do nas wiadomość wpisując w tytule ZERO WASTE  a w tresci wiadomości podajac:
– datę ślubu
– rozmiar który nosisz
– styl sukni której szukasz
W taki sposób na nasze spotkanie dobierzemy najlepsze suknie dla Ciebie.
Zapisz sie na przymiarkę już dziś!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Podane w formularzu dane osobowe mogą być przetwarzane przez administratora zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (w szczególności przepisami RODO) oraz Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia m.in. wgląd do danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.