Projekty indywidualne

Z wielkim entuzjazmem od samego początku tworzymy projekty indywidualne sukien ślubnych, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby tych Panien Młodych, które nie znalazły swojej wymarzonej sukni ślubnej wśród sukien z regularnie dostępnych kolekcji lub też chciałyby np. połączyć w jeden model różne elementy z innych sukien.

Szkic sukni ślubnej

Czym jest projekt indywidualny?

To projekt stworzony specjalnie dla Ciebie. Ty dzielisz się z nami swoją wizją wymarzonej sukni ślubnej a my zajmujemy się już całą resztą aby ją spełnić. Nanosimy na papier wszystkie Twoje wskazówki i tak powstaje gotowy szkic spersonalizowany Twoim imieniem i nazwiskiem.

Szkic sukni ślubnej

Jak wygląda proces zamówienia sukni ślubnej szytej według indywidualnego projektu?

Napisz do nas wiadomość wypełniając poniższy formularz.
Niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą udzielając wszystkich dalszych wskazówek odnośnie naszej współpracy oraz ewentualnych spotkań.

Szkic sukni ślubnej

Jak wygląda spotkanie w sprawie projektu indywidualnego

Kiedy już spotkamy się w naszym atelier na początku sprawdzimy czy fason sukni, który wybrałaś będzie odpowiedni do Twojej sylwetki. W Juliette Atelier w Warszawie dysponujemy blisko 200 modelami sukien ślubnych o różnych krojach. Doradzimy które z sukien warto przymierzyć. Dzięki temu będziesz miała pewność, że docelowy krój sukni ślubnej będzie najlepszy dla Ciebie.

Poznaj kroje sukien, z których będziesz mogła wybierać:
– suknia ślubna syrenka (rybka)
– suknia ślubna o kroju litery A
– suknia ślubna princessa
– suknia ślubna zwiewna
– suknia ślubna klasyczna
– suknia ślubna koronkowa
– suknia ślubna prosta
– suknia ślubna nowoczesna
– suknia ślubna boho

Niech Cię nie zaskoczy fakt, że będziesz szukać sukni ślubnej w stylu boho…a wybierzesz księżniczkę i na odwrót zapytasz o suknię w stylu księżniczki a na ślubnym kobiercu znajdziesz się w prostej sukni ślubnej z przepięknej satyny o kroju…syreny a z księżniczkowego tiulu zostanie tylko …welon. To bardzo ważne aby określić swój styl ale to dopiero początek…

Kolejnym etapem będzie dobór odpowiednich tkanin.

Będziesz mogła wybierać zarówno z materiałów widocznych na uszytych już sukniach ślubnych z regularnych kolekcji Juliette Atelier jak również zaprosimy Cię do naszej pracowni i resztę zobaczysz już na belach materiałów, które każdego miesiąca trafiają do naszego atelier prosto z włoskich manufaktur. Tkaniny z których tworzymy nasze suknie ślubne są produkowane tylko i wyłącznie na nasze zamówienie pod konkretny rodzaj sukni.
To samo dotyczy unikalnych aplikacji, którymi nasze suknie ślubne są ręcznie ozdabiane.
Wiedz, że jeżeli o jakiejś zamarzysz…my możemy ją stworzyć specjalnie dla Ciebie!

Kiedy już wybierzemy idealny krój sukni, dobierzemy odpowiednie tkaniny, wówczas otrzymasz od nas spersonalizowany szkic swojej sukni ślubnej, który będzie dla Ciebie również fajną pamiątką:).

Jeżeli jesteś zainteresowana projektem indywidualnym wypełnij poniższy formularz wpisując w polu wiadomości: “Projekt indywidualny”. Krótko opisz w jakim stylu sukni szukasz, czy ma to być suknia ślubna w stylu boho, czy też może prosta suknia lub zupełnie inna. Napisz jak będzie wyglądać uroczystość ślubna, Czy będzie to ślub na plaży, w plenerze, w stodole czy też w zabytkowym dworku a może w pięknym pałacu.
Na pewno uszyjemy dla Ciebie suknię marzeń!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Podane w formularzu dane osobowe mogą być przetwarzane przez administratora zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (w szczególności przepisami RODO) oraz Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia m.in. wgląd do danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.